Hlavná ponuka

Vytvorte si vlastnú vyšívanú osušku!

21/01/2015 - 21:59:05 0 Comment(s)

Máte radi farebnosť? Ste kreatívni? Ak ste odpovedali dvakrát ?áno,? práve pre vás je revolučný spôsob nákupu toho, po čom túžite! Lawli.sk ponúka to, čo tu ešte nebolo ? možnosť vytvoriť vyšívanú osušku podľa svojich najtajnejších snov! Vyšívané osušky z kvalitnej, 100% bavlny ponúkajú možnosť až 21 farebných prevedení. Ich hodnotu zvyšuje možnosť širokej konfigurácie s 15 rôznymi niťami, ktoré podčiarknu ich jedinečnosť.

Chcete mať na osuške nápis: ?Som úžasný?? Čo tak osuška s vtipným nápisom: ?Som tvoja jediná?!? Na Lawli.sk je skutočné naozaj všetko! Vytvorte si vlastnú osušku, ktorú vám budú všetci závidieť! Ak ste si mysleli, že vás to bude stáť desiatky eur – OMYL! Za smiešnych 9,90 eur máte možnosť vytvoriť svoj sen!

Neraz sa nám však stane, že pred gratuláciou si kladieme otázku, či sa darček, ktorý plánujeme podarovať bude páčiť… Teda otázky typu ? ,,je dosť dobrý, nevyhodí ho hneď po našom odchode??bývajú neraz brzdou našej predstavivosti.

Upusťte fantázií uzdu a podarujte každému vyšívanú osuškuktorá ho bude charakterizovať. Pre veľkého chlapa to môže byť nápis: ?Herkules,? pre futbalista: ?Najlepší futbalista.?

Možností je nevyčerpateľný počet, využite ponuku, aká sa neodmieta. Ceny ako pre najlepších priateľov s priam kráľovskou kvalitou, to sú vtipné darčeky, to je Lawli.sk!

Leave a Comment