Hlavná ponuka

Lawli.sk, raj vtipných darčekov!

21/01/2015 - 21:54:39 0 Comment(s)

Osušky, či magnetky, v tom sú v Lawli jednotky! Chcete i vy byť jedineční? Chcete sa zabávať, či byť tým, kto určuje trendy? Nie je nič jednoduchšie, ako sa inšpirovať v e-shope Lawli.sk a vtipné darčeky budú priam padať z neba!

Máte chuť obdarovať mamu, otca, sestru, brata, starú mamu niečím, do viete, že zaručene nemajú?Vyšívané osušky ich dozaista dostanú! Ako by aj nie, keď mamu potešíte vyšívanou osuškou s nápisom Najlepšia mama a starú mamu osuškou Najlepšia babka! Otec pookreje pri osuške s nápisom Najlepší otec a brata dostane Najlepší brat! Po tomto skvelom tipe na darček je potrebný ďalší tip, ak nie ešte lepší!

 

Ak chcete vyzerať skvelo, tak jedine v tričká z Lawli.sk! Vtipné tričká schopné vyčarovať úsmev aj kameňu! Ženy aj muži si prídu na svoje širokou ponukou veľkostí, farieb a rôznych druhov tričiek vhodných pre každodenné nosenie. Kvalitná, 100% bavlna vás presvedčí, že cítiť sa príjemne bude konečne nie iba snom, ale realitou! Odporúčame náš letný hit - vtipné tričko Ruka objímajúca driek! Skutočný klenot! Pre pánov odporúčame aj vtipné kravaty, s ktorým dotyčný odpáli nikdy sa nekončiacu zábavu! Vyskúšajte vtipnú kravatu Didi a uvidíte, aký efekt vytvoríte. Dámy potešíme vtipnými zásterami vhodnými nielen ku sporáku. Zásterka Miss mokré tričko predsa poteší oboch! Po kuchyni odporúčame prechod do spálne, kam sa budú priam geniálne hodiť vtipné vankúše! Vtipné vankúše s motívom Navždy mladý šesťdesiatnik, či Znižovač stresu dokážu priam zázraky.

Presvedčte sa na vlastnej koži o kvalitnom tovare za rozumnú cenu. Vždy čerstvé tipy na vtipné darčeky nájdete iba u nás!

Leave a Comment