Hlavná ponuka

Nezničiteľné vyšívané osušky

21/01/2015 - 21:52:19 2 Comment(s)

Lámali ste si niekedy hlavu nad tým, ako len vyprať osušku, či uterák tak, aby po prvom praní z neho nezostal iba neforemný kus látky? Nie je predsa ničím výnimočným, že nekvalitný materiál sa ?prejaví? hneď pri prvom praní a nezriedka skončí ako nepoužiteľná rohožka. Zabudnite na podozrivo lacný tovar z východnej Ázie, stavte na kvalitu, ktorú vám ponúka jedine Lawli.sk!

Je takmer pravidlom, že ženy sa poriadne natrápia, pokým na miniatúrnych ?štítkoch? nájdu odpoveď na otázku: ?ako sa to perie?!? Pri vyšívaných osuškách strach mať nemusíte, kľudne ich môžete prať na 40°! A to vám v momente ušetrí nemalé náklady s predraženým prianím na vysokých teplotách a súčasne šetríte i samotnú 100% bavlnu, z ktorej sú vyšívané osušky vyrobené! Úžasnou výhodou je, že i po x-tom praní si osuška zachová svoj tvar, jemnosť a farbu, čo o môžu druhotriedne osušky iba snívať, a to vám garantujeme! Žiadne ?hrudkovanie,? či zhrubnutie bavlny, žiadny šmirgeľ!

 

Pripravujete sa na oslavu? Vyšívanou osuškou nič nepokazíte! K dvadsiatim narodeninám využite osušku s nápisom: K tvojej 20! K tridsiatim narodeninám osušku s nápisom: K tvojej 30! A takto môžete kľudne pokračovať aj k 120. narodeninám! Z času na čas nastane prípad, kedy potrebujetezmysluplný darček pre poľovníka či rybára, ale nič vás nenapadá… Prečo neobdarovať poľovníka vyšívanou osuškou s nápisom Najlepší poľovník? Rybár skvele využije osušku s nápisom Najlepší rybár a to dokonca s vyšitou rybkou ako bonus! Stačí málo a udejú sa veľké veci!

Špičkové darčeky od výmyslu sveta nájdete iba vo vašom e-shope lawli.sk, ktorý vás súčasne poteší i ďalším bonusom: poštovným a balným iba za 3,30 eur! A to ani zďaleka nekončíme - pri nákupe nad 30 eur máte poštovné a balné zdarma, a to sa už skutočne oplatí… Nikde inde nenájdete tak lacnú prepravu! Veď si to len zrátajte: originálna vyšívaná osuška za smiešnych 9,90 eur a doprava za 3,30 eur sú jasnou voľbou pre lacný nákup s veľkou pridanou hodnotou! Vyberajte s rozumom, vyberajte z Lawli.sk!

2 Comment(s)

Erika Pekárová:
11/10/2017 - 19:39:34, 19:39:34
Reply

objednávam si tmavo zelené osušky:3kusy s potlačou diviaka cca20cm do dvoch proti rohov.

Erika Pekárová:
11/10/2017 - 19:39:34, 19:39:34
Reply

objednávam si tmavo zelené osušky:3kusy s potlačou diviaka cca20cm do dvoch proti rohov.

Leave a Comment