Hlavná ponuka

Vyšívané uteráky ako novinka v e-shope!

24/01/2015 - 20:10:24 0 Comment(s)

Internetový obchod www.lawli.sk rozširuje svoju ponuku neustále, čoho dôsledkom je i najnovší prírastok, ktorí si priali už mnohí z vás, našich milých zákazníkov. Po veľkom úspechu vyšívaných osušiek zaraďujeme najnovšie do našej ponuky i vyšívané uteráky!

Kvalitná 100% bavlna, z ktorej sú uteráky vyrobené, vás pohladí nielen na tele, ale i na duši! Stačí, aby práve tá vaša osuška mala na seba vyšitý nápis, meno, či prezývku a každodenný pohľad na ňu bude svetlým momentom. Svoj nápis, či nápis pre svojho blízkeho môžete spraviť zaujímavejším vhodným výberom farby viskóznej nite. Na výber máte až z 15 rôznych farieb ? od tradičnej bielej a čiernej, cez vášnivú bordovú, veselú žltú, či napríklad námornícku modrú. Pred výberom nite venujte svoj čas hlavne správnemu výberu farby uteráka – na výber máte až 17 rôznych farieb a odtieňov.

S rozmermi uteráka 100×50 cm bude každý viac ako spokojný. Platí, že ak chcete mať pôžitok z niečoho, s čím ste v dennodennom kontakte ? s vašim uterákom, oplatí sa myslieť na kvalitu. A my vám originalitu a kvalitu ponúkame už dnes za uvádzaciu cenu 5,80 eur! Využite príležitosť rozžiariť vašu kúpeľňu tým, čo ste doteraz len prehliadali ? uterákom s puncom výnimočnosti. I váš uterák tak môže byť krásnym, len mu to dovoľte.

uz_som_tu_damuz_som_tu_pan

Leave a Comment