Hlavná ponuka

Darujte svojej milovanej polovičke valentínský darček!

24/01/2015 - 20:08:12 0 Comment(s)
Každá žena si zaslúži niečo výnimočné! …i to je jedným z hesiel internetového obchodu s darčekmi od výmyslu sveta, www.Lawli.sk. Už tradične v našich zemepisných šírkach je február mesiacom všetkých zamilovaných. Sviatok Sv. Valentína je významným dňom mnohých z nás, no pre ženy je doslova výnimočným. Deň, počas ktorého sú odbarúvané a hýčkané je jedným z tých mála dní, na ktoré sa tešia počas celého roka.
Na 14. februára sa  tešia, no zároveň i pripravujú a je len na pánoch, aby im svojim umom a srdcom pripravili výnimočné chvíle zavŕšené valentínským darčekom. Keďže na dámy myslíte i my počas celého roka, pripravili sme pre ne širokú ponuku darčekov, ktorá ich rozhodne chytí za srdce.
Azda ani neexistuje žena, ktorá by sa nepotešila pohľadu na macka, či šteniatko. V prípade, že ich vaša polovička ale doslova miluje, niet na svete výstižnejšieho darčeka ako valentínský vankúš v tvare srdca s milou potlačou zvieratka. Kombinácia romantiky a nežnosti bude ranou do čierneho!

_vyr_484valentinske-darceky-vankusik-mackovia-milujemtaSRD-600x600ilustračný obrázok

 

Pokračovať môžete horúcim nápojom, ktorý pripravíte do ďalšieho z darčekov ? valentínského hrnčeka. Jeho originalitu podčiarknite servisom až do postele a presvedčíte sa na vlastnej koži, že myslieť na svoju milovanú má svoje výhody.

ilustračný obrázokilustračný obrázok

 

Jednou z  nich môže byť i v podobe chutnej valentínskej večere, ktorú pripravilo vaše žieňa iba pre vás. Možno sa ani nenazdáte a už vás bude obskakovať v niečom sexi, čo ste doteraz na nej nevideli. Možno to nebude nová nočná košeľa, no do kuchyne  viac sa hodiaca sexi zástera!

ilustračný obrázokilustračný obrázok

Nechajte sa unášať valentínskym čarom, venujte svojím najbližší čas a pozdvihnite tento deň pre ženy, ony si to rozhodne zaslúžia!

Leave a Comment