Hlavná ponuka

Dámske vtipné tričká

28/01/2015 - 20:12:40 0 Comment(s)

Dámske vtipné tričká

Rok čo rok sa trápime s vymýšľaním darčekov k narodeninám, meninám či iným sviatkom a výročiam. Už dávno nechodíme na oslavy s fľašou likéru a bonboniérou či kyticou kvetov. Je to klasika, ktorou nikdy nič nepokazíme, ale potešíme ňou oslávenca naozaj? Preto hľadáme darčeky, ktoré sú osobnejšie, napovedia niečo o vzťahu k obdarovanému alebo o jeho osobnosti. Hlavnou úlohou darčeka je potešiť. Ako výborná alternatíva sa nám ukazujú vtipné darčeky. Jedným z e-shopov, ktoré ponúkajú množstvo vtipných darčekov k narodeninám a meninám je stránkawww.lawli.skkde nájdete darčeky pre mužov i ženy.

Ženy sú osobitná kapitola a nepotešíte ich hocičím. Výber je vždy zložitý a to, čo ju potešilo minulý rok, nemusí znova. Zabudnite na klasiku. Buďte originálni. To ženy ocenia. Čo takto napríkladzábavné tričko? Ide o tričko s potlačou vtipného obrázka, textu alebo ich kombinácie. V e-shopewww.lawli.sk nájdete vtipné tričká s rôznymi motívmi. Ženy sa vždy rady pýšia tým, čo dostali a takéto tričko môžu vystavovať na obdiv naozaj každému. A ako bonus, tričká vždy niečo o nositeľovi prezradia. Ak Vaša žienka neposlúcha alebo je svojsky hravá, potešte ju napríkladtričkom s vtipným nápisom 100 % čertica. Prostredníctvom trička jej môžete povedať, že je sexi alebo, že je to najlepšie, čo ?Vás? mohlo stretnúť a takto to vykričať zároveň celému svetu.  

vtipné tričká

vtipné tričká

Dámske vtipné tričká sú výborným a originálnym darčekom, ktorý zaručene poteší i pobaví, ale nemusíte ich iba darovať. Ak darmo čakáte, že Váš partner vyvinie takúto originálnu iniciatívu alebo nemáte v najbližšom období žiaden sviatok, potešte sa sama. Obdarujte sa tričkom s potlačou, ktorá vyjadruje, že ste napríklad čertík a anjelik zároveň alebo 100 % čertica. ?Posťažujte? sa všetkým naokolo, že Vás krásnych je málo. Ak ste po rozchode alebo aj šťastne zamilovaná, môžete si vybrať zábavné tričko, ktoré vyjadruje, že je potrebné milovať viac seba ako mužov. Všetky vtipné tričká sú zo 100 % bavlny od značkového výrobcu Gildan.

som_to_dam

Už sa nemusíte trápiť hľadaním vhodných darčekov, behaním z obchodu do obchodu a rozmýšľaním nad niečím originálnym. Kliknite na stránku www.lawli.sk a nechajte sa inšpirovať množstvomvtipných darčekov. Pár kliknutiami zvládnete to, čo Vám inokedy trvalo aj niekoľko dní. Vyberiete a objednáte darček na každú príležitosť, ktorý ?docestuje? priamo pred Vaše dvere. Znásobiť prekvapenie môžete aj tým, ak necháte darček zaslať na adresu toho, koho chcete potešiť.

Leave a Comment